טיפולי אסתטיקה

דף הבית >> טיפולי אסתטיקה


דר' לוין יעל העוסקת בתחומי אסתטיקה , הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית , עיצוב ועיבוי שפתיים באופן טבעי,
עיצוב עצמות לחיים , מילוי קמטים ו.... מזמינה אותכם אלינו לפגישה ראשונית ללא שום עלות והתחייבות :)


בוטוקס :
בוטוקס היא תרופה באמצעותה משתקים שרירים באזורים שונים בגוף לפרקי זמן של כחצי שנה. באמצעות בוטוקס ניתן לטפל במגוון רחב של תופעות החל בצרכים אסתטיים בהם החלקת קמטים, דרך טיפולים להפסקת זיעת יתר ועד לטיפול בפיסורה, ריפוי צלקות, מיגרנה ועוד. לפניכם מדריך מקיף על בוטוקס  התרופה שכבשה את העולם בעשר השנים האחרונות!
בוטוקס הוא פרוטאין מורכב אשר מופק על ידי ענקית התרופות Allergan Inc המיוצר מבקטריה קטלנית הנקראת קלוסטרואיד בוטולניום שנמצא במזון במצב תחזוקתי ירוד. ה- FDA אישר את הבוטוקס בפעם הראשונה בשנת 1989 לטיפול באי סדרים של שני שרירים בעיניים (מצמוצים אימפולסיביים) ופזילות. בשנת 2000 הבוטוקס נוסה כטיפול להפרעות עצבים שנבעו מכיווץ הצוואר והכתפיים הידוע בשם דיסטוניה של הצוואר. במהלך הטיפולים בבעיות עיניים, הבחינו הרופאים כי הבוטוקס החליק קווים אנכיים במצח ובין הגבות. בשנת 2002 הבוטוקס קיבל את אישור ה- FDA האמריקאי ליישור קמטים וב- 2004 גם לטיפול בהזעת יתר בבית השחי ומכאן כבר הכל היסטוריה.


עיבוי ועיצוב שפתיים :
שפתיים הן אחד מהאיברים היחידים בפנים באמצעותן ניתן להעביר "מסרים" חושניים, בתרבויות שונות הן נתפסות כאיבר האירוטי ביותר בגוף ובפנים והן משמשות כמובן גם כאיבר מיני. טבע האדם בדרך כלל שואף לשלמות ובעיקר הדברים אמורים לגבי המראה החיצוני, היום, עם הרפואה המתקדמת יותר מתמיד ניתן לממש כמעט את כל משאלות הלב. אצל נשים צעירות אחת מהמשאלות הפופולאריות הן שפתיים מלאות, חושניות וסקסיות. במדריך זה נסקור את כל טכניקות הטיפול באמצעותן ניתן לעבות, לשפר ולשפץ את השפתיים בתהליכים מהירים ופשוטים שאינם טומנים בחובן סיכונים וסיבוכים משמעותיים. עוד תוכלו לקרוא כיצד מבוצע עיבוי שפתיים הלכה למעשה, באיזה חומרים מומלץ להשתמש, איך למנוע כאבי, מהיא השיטה המועדפת ועוד .

טכניקות לעיבוי ועיצוב השפתיים :
לאחר שעברנו את הייעוץ, ירדים הרופא את השפתיים מאחר והללו הן אזור רגיש מאוד ועשיר בקצות עצב, לא מומלץ לעבור עיבוי שפתיים בלי הרדמה מקומית קלה למרות שיש חומרי מילוי מתקדמים הכוללים חומר הרדמה מסוג לידוקאין כבר בתוך המזרק בו יושב חומר המילוי. לאחר שהשפתיים הורדמו מתחיל הרופא במילוי השפתיים ע"י הזרקת חומצה היאלורונית בצורה סימטרית לשפה העליונה ולאחר מכן לשפה התחתונה, עיבוי שפתיים אורך לכל היותר כמחצית השעה.

מהי חומצה היאלורונית?
חומצה היאלורונית היא חומר פולימרי העשוי מתרכובת של מולקולות רבות של סוכרים אשר נמצא ברקמות שונות אצל כל בעלי החיים (ברחם הבין תאי של הרקמות). לחומצה ההיאלורונית תפקיד חשוב בתפקוד מבנה העור, והיא האחראית העיקרית על גמישותו, לחומצה היאלורונית יש את היכולות לאגור כמות גדולה של מים הנותנת נופך לרקמות. חומצה היאלורונית נמצאת בשימוש למעשה כבר משנת 1966 ויכולה להיות מיוצרת הן ממקור החי (כרבולות של תרנגולים או מהכדורים של עיניי הדג) והן ע"י חומרים ביולוגים המופקים מגידול של בקטריות. לסוג זה אפשר לשייך את חומרי המילוי ג'ובידרם, רסטילן, פרלן, הילאפורם, רופילן, אכיאלהיאלסטייל ועוד. חייבים לציין כי חומרי המילוי לעיל, אשר מוכנים להזרקות אסתטיות אינם טהורים במידה זו או אחרת.חומצה היאלורונית אפשר למצוא בצורות שונות, היעילה ביותר היא חומצה היאלרונית להזרקות המגיעה בצורה של ג'ל, אך קיימות גם משחות לחות עשירות בחומצה היאלורונית, שעוזרות במידה ניכרת לשמירת הלחות ולמניעת הופעה של קמטים עתידיים על הפנים.
 
 
יתרונות בהזרקת חומצה היאלורונית :
 
אחד מהיתרונות הגדולים של חומצה היאלורונית הוא האין צורך בבדיקות לאבחון אלרגיות לחומרי המילוי כאשר ההזרקה מתבצעת על פני העור ומשתלבת באופן טבעי עם הרקמות ללא פברוסיס (ליפת) או דחייה של הגוף לחומר זר (כמו שעלול להתרחש בהזרקה של סיליקון או ביו אלקמיד למשל), וגם, הזרקה של חומצה היאלורונית איננה משנה את המבנה הטבעי של העור, ויש לה השפעה מועילה בכך שהיא משרה לחות גדולה על העור. החדרת חומצה היאלורונית חייבת להיעשות בדיוק מרבי כאשר מומלץ ולחזור על התהליך אחת לשנה. עוד יתרונות בולטים הם תוצאות טבעיות והשפעה מיידית לאחר הטיפול כך שניתן לראות את התוצאות ממש בסיום ההליך

תוצאות הטיפול ומשך ההשפעה :
חומצה היאלורונית הינה חומר מילוי קמטים זמני, ומכאן, שהשפעתו של הטיפול אינה תמידית
 מרבית המטופלים מדווחים על העלמת קמטים וצמצום קמטים שנמשכים מספר חודשים, בין 9 ל-12 חודשים
 עם זאת, התוצאות משתנות ממטופל למטופל ותלויות במקצועיות הרופא המטפל, סוג החומצה המוזרק, הגנטיקה של המטופל ועוד
 לאחר תום ההשפעה, ניתן כמובן לחזור על הטיפול.
 לאחר ההזרקה הראשונית מומלץ להמתין כ-3 שבועות ולחזור לביקורת לרופא שביצע את ההזרקה. לאחר בחינת התוצאות שהתקבלו ובמידת הצורך, יבוצע תיקון על ההזרקה הראשונית.
בפגישת הייעוץ עם הרופא תינתן המלצה על מספר המזרקים המומלץ לפי כמות האזורים ועומק הקמט. כמו כן על התדירות הרצויה וטיפולים משלימים לשימור.
חשוב לציין שככל שיוזרק יותר חומר כך התוצאות ישמרו לתווך רחוק יותר!!!

במצב שהלקוחה רואה התחלה של חזרה למצב הקיים יומלץ לה להשלים הזרקה בכמות קטנה של חומר ולקבל שוב תוצאה אופטימאלית במינימום השקעה.

לקביעת תור  , פגישת ייעוץ בחינם ניתן להתקשר ולקבוע :
נווה יהושע 25 ר"ג 03-6741128/9


 
הזרקת חומצה היאלורונית , לפני ואחרי .